8 Temmuz 2013 Pazartesi

Rehavet,Rahatlık,Nasıl bir durumdayım...

Herkeze selam...Evet taşındım,.yerleştim,hala bazı eksiklikler var ama bende ne hal kaldı nede yapacak arzu..İşi akışına bıraktım.Zaten taşındım bir hafta sonra sıcaklar başladı.Buaralar hava serinsede tabii Antalya sıcakkkk....Ama güzel Antal'ya ya 10 yıl taşrada yaşayınca otobüse metroya binmek kalabalığın arasında olmak güzel...Arkadaşlar şuan geziyorum.Sabahtan işlerimi bitirip vaktim olursa dışarı çıkıyorum.Yarında yazlığa geçiyorum.Amaç biraz yorgunluk atmak,aile ziyareti,arkadaşları görmek maksat muhabbet yani..Tek tek yorum yazanlara teşekkür ederim.
Ramazan ayının herkez için hayırlı olmasını dilerim,durumları olmayanlarının  umarım bu ay evlerinde,masalarında  yiyecek yemekleri olur,kalbi kötülüklerle atanların umarım kalp gözleri açılır iyilikle dolar.Alahh herkeze iyilik,şefkat versin bugünlerde bazılarının canını acıtanlara özellikle bu konuda çok doluyum...İçimdekileri söylersem sayfalar yetmez....
herkeze sevgiler.
Antalya ya taşındıktan sonra yaptıklarımdan bazıları

Dondurmalı irmik tatlısı

Volkan Pastası
                                                 Kolay Profitrol
Devamı gelecek....

7 yorum :

 1. hoşgeldin canım.hayırlı ramazanlar dilerim.sevgiler.

  YanıtlaSil
 2. Merhaba, yeni şehrin ,yeni evin hayırlı olsun.Mutluluklar dilerim.İyi tatiller:)

  YanıtlaSil
 3. hoş geldin balım sanada hayırlı ramazanlar:))

  YanıtlaSil
 4. Canım,
  öncelikle yeni şehrinde yeni yaşamında kolaylıklar diliyorum.
  Keyifli tatil dileğiyle, iyi bayramlar.
  Sevgiyle kal.

  YanıtlaSil
 5. Antalya yaşamınızın size sağlık, mutluluk ve çoook şans getirmesi dileğiyle. Sizin sarımsaklardan her ay 1 kavanoz yapıyorum. :)) Bir an önce bloğa dönüş yapmanız dileğimle.

  YanıtlaSil
 6. merhaba iyimisin seni merak ettim

  YanıtlaSil